यस्तो छ आजको विदेशी मुद्राको विनिमय दर

काठमाडौं, २० पुस-नेपाल राष्ट्र बैँकले बुधबारको लागि विदेशी मुद्राको विनिमय दर तोकेको छ । अमेरिकी डलरमा २३ पैसाले वृद्धि भएको छ । यसको खरिद दर १३२ रुपैयाँ ३२ पैसा र बिक्रीदर १३२ रुपैयाँ ९२ पैसा तोकिएको छ ।मंगलबार यसको खरिद दर १३२ रुपैयाँ ९ पैसा र बिक्रीमा १३२ रुपैयाँ ६९ पैसा तोकिएको थियो । युरोपियन युरोमा १ रुपैयाँ ४७ पैसाले ओरालो लागेको छ । युरोपियन युरो एकको खरिद १३९ रुपैयाँ ६३ पैसा र बिक्रीमा १४० रुपैयाँ २६ पैसा तोकिएको छ । अघिल्लो दिन यसको खरिददरमा १४१ रुपैयाँ ९ पैसा र बिक्रीमा १४१ रुपैयाँ ७३ पैसामा करोबार भएके थियो ।

अष्ट्रेलियन डलरको खरिदमूल्य ८८ रुपैयाँ ८९ पैसा र बिक्रीमूल्य ८९ रुपैयाँ ३० पैसामा कारोबार भैरहेको छ । मंगलबारको तुलनामा बुधबार अष्ट्रेलियन डलरमा ९६ पैसाले ओरालो लागेको हो । साउदी अरेवियन रियाल एकको खरिद दर ३५ रुपैयाँ २० पैसा र बिक्रीमा ३५ रुपैयाँ ३६ पैसा तोकिएको छ । कतारी रियालको खरिदमा ३६ रुपैयाँ २२ पैसा र बिक्रीमा ३६ रुपैयाँ ३९ पैसा र मलेसियन रिंग्गेट एकको खरिदमूल्य ३० रुपैयाँ ३ पैसा र बिक्रीमूल्य ३० रुपैयाँ १७ पैसा रहेको छ ।

साउथ कोरियन वन १०० को खरिदमा १० रुपैयाँ ३५ पैसा र बिक्रीमा १० रुपैयाँ ४० पैसा, हङकङ डलर एकको खरिदमा १६ रुपैयाँ ९३ पैसा र बिक्रीमा १७ रुपैयाँ १ पैसा, कुवेती दिनार एकको खरिददर ४३२ रुपैयाँ ५ पैसा र बिक्रीमा ४३४ रुपैयाँ १ पैसा र बहराइन दिनार एकको खरिदमा ३५० रुपैयाँ ९६ पैसा र बिक्रीमा ३५२ रुपैयाँ ५५ पैसा नेपाल राष्ट्र बैंकको बिवरणमा उल्लेख छ ।

सम्बन्धित समाचार

सबै