गीतकार कुमार शिवाकोटीले अमेरिकाबाटै ल्याए प्रियसी

गीतकार कुमार शिवाकोटीले अमेरिकाबाटै ल्याए प्रियसी

काठमाडौँ । गीतकार कुमार शिवाकोटीको प्रियसी बोलको गीतको भिडियो सार्वजनिक भएको छ । अमेरिकाको ह्यारिसबर्क पेन्सिलभेनियामा करिब १ दशकदेखि बस्दै आएका गीतकार कुमार शिवाकोटीले आफ्नो सृजनामा तयार भएको गीत ‘भिझाएर आँशु’ को चर्चापछि अर्को गीत प्रियसी लिएर आएका हुन् । जसमा लोकप्रिय गायक प्रमोद खरेलको स्वर रहेको छ भने गायक तथा मोडल प्रकाश सपुतको अभिनय रहेको छ । सार्वजनिक गीतमा गायक तथा संगीतकार पुष्प गजमेरको संगीत रहेको छ । जसमा सुमित विश्वकर्माको एरेन्ज रहेको छ भने गीतको मिक्सिगं तथा मास्टरिगं भारतको चेन्नईमा गरिएको हो ।

भिडियोले आँफुलाई भन्दा पनि बढी माया गरेकी प्रेमीकाले दिएको धोकापछिको अवस्थाको वर्णन गरेको छ । आँफुले माया गरेको मान्छेले धोका दिएपछि एउटा पुरुषले सबै कुरा त्यागेर हिड्नु परेको अवस्थालाई निर्देशक निकेश खड्काले कलात्मक शैलीमा देखाएका छन् । जसमा प्रकाश सपुत र समिक्षा पोखरलको अभिनय देख्न सकिन्छ । भिडियोको छायांकन दिनेश पराजुलीले गरेका हुन् भने भिडियोको सम्पादन विकाश धमलाले गरेका हुन् ।गीतकार कुमार शिवाकोटीले यसअघि ‘भिझाएर आँशु’, पिरतीको खेल र ‘सानीलाई’ बजारमा ल्याईसकेका छन् भने उनको हामी नेपाली बोलको गीत रिलिजको क्रममा रहेको छ । गीत लेखनमा आफ्नो सक्रियता बढाइरहेका गीतकार शिवाकोटीले अहिलेसम्म २ दर्जन बढी गीतहरु आफ्नै शब्दमा रेकर्ड गराइसकेका छन् । सार्वजनिक गीतको भिडियो जन्मभूमी इन्टरटेनमेन्ट मार्फत बजारमा आएको हो ।

nepal one