चीनद्वारा एक महिना लामो ठगी विरुद्ध सचेतना अभियान सुरु

3 Shares

चीनले सोमबार सार्वजनिक चेतना जगाउने र दूरसञ्चार तथा साइबर ठगी विरुद्ध लड्ने उद्देश्यले एक महिना लामो राष्ट्रव्यापी अभियान सुरु गरेको छ । चिनियाँ कम्युनिष्ट पार्टी केन्द्रीय समितिको प्रचार विभाग र मन्त्रालयले संयुक्तरूपमा आयोजना गरेको अभियानको एक भागका रूपमा चीनभरका स्थानीय अधिकारीहरूले समुदाय, ग्रामीण क्षेत्र, घरपरिवार, विद्यालय र व्यवसायसम्म पुग्न तल्लो तहसम्मको पहुँचका प्रयासहरू व्यवस्थित गर्नेछन् ।

उद्यम, वित्तीय कर्मचारी, नाबालिग र वृद्धवृद्धाहरू जस्ता उच्च जोखिम समूहहरूमा केन्द्रित भएर लक्षित सचेतना कार्यक्रमहरू विभिन्न क्षेत्रहरू अनुरूप बनाइनेछ । सामान्य ठगीका घटना र नवीनतम घोटाला रणनीतिहरू सार्वजनिक ठगी जागरूकता र रोकथाम क्षमताहरू सुधार गर्न व्यापकरूपमा प्रचार गरिनेछ । अधिकारीहरूले कानूनी अवधारणा र आत्म–सुरक्षामा जनतालाई शिक्षित गर्न आपराधिक मुद्दाबारे प्रकाश पार्नेछन् ।

सम्बन्धित समाचार

सबै